آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

Silicon devices - هک ای دی و بدست آوردن پسورد اون +++++

زندگی با طعم تکنولوژی
فروش پکیچ کامل دستگاه فلزیاب -کیت فلزیاب - قطعات و لوازم جانبی
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نقشه سایت

نظر سنجی

به نظر شما مطالب وبلاگ در چه سطحی قرار دارد ؟

بخش ویژه

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این ماه:
بازدید ماه قبل:
بازدید کل:
کل مطالب:
[Translate to English]
RSS     ATOM
موضوع: عمومی  | نویسنده: سیلیکون دیوایس | تاریخ: سه شنبه 8 آذر 1384

...Magic_PS1.63

.......Download Now

 • مقدمه

  توسط این مقاله شما میتوانید هک کردن آی دی یاهو رو بصورت کاملا ساده یاد بگیردید. برای یادگیری احتیاج به هک ندارید چون فقط از یک نرم افزار قدرتمند و ساده و کم حجم برای اینکار استفاده میکنیم که با توضیحی در مورد کارهای گوناگونش دیگر جایی برای سوال نخواهد ماند.

   با چه نرم افزاری باید آی دی یاهو هک کنیم؟

  برای هک کردن آی دی یاهو شما به نرم افزار قدرتمندی به نام Magic PS احتیاج دارید که نسخه 1.5 آن که همه جا بصورت پولی میباشد در سافت وبلاگ بصورت رایگان دریافت کنید.

  بعد از دریافت فایل... نرم افزار را از پوشه زیپ بیرون بکشید و بروی دسکتاپ خود بیاندازید.

  آشنایی با نرم افزار قدرتمند Magic PS

  کار این نرم افزار به اینصورت میباشد که با دادن آی دی خودتان به نرم افزار و تعریف کردن یک سرور و ارسال آن به قربانی پسورد و یا همان کلمه رمز آی دی آن شخص به همان آی دی ای که در نرم افزار بکار برده اید PM می آید.

  اصلا سرور به چی میگویند؟

  سرور به فایلی میگویند که توسط نرم افزار هک ساخته میشود و آن را نباید بروی سیستم خود اجرا کرد و فقط برای ارسال آن برای سیستم قربانی میباشد.

  آشنایی با نرم افزار

  همانطور که دقت میکنید این نرم افزار از چند قسمت کوچک تشکیل شده است.

  قسمت Vistim که از که باید سرور رو آماده اون کارها کنید و با تیک زدن آن حرف آن عمل را فعال میکنید.

  Send Y!Mess Pass: این قسمت را حتما تیک بزنید چون کلمه رمز طرف را برای شما ارسال میکند.

  Send IP: این قسمت بدرد هکرهایی میخورد که با تروجان کار میکنند و میخواهند IP اون شخص را بدست بیاورند و با تیک زدن این قسمت IP شخص برای شما ارسال میشود.

  Disable taskmgr xp-2k: با فعال کردن این قسمت شخص بعد از اجرای سرور وقتی Ctrl + Alt +Delet بفشارد پنجره ای باز نمیشود و در اصل پنجره Task Manager را غیر فعال میکند.

  Disable Y! Save Pass: این تیک را حتما فعال کنید تا کلمه رمزش در یاهو ذخیره نشود و مجبور شود حتما کلمه رمز را دوباره تایپ کند تا برای شما ارسال شود یعنی باعث میشود که کلمه رمز در یاهو ذخیره نشود. 

  Delet Mess Archive: این هم یکی از قدرتهای استثنایی این نسخه که دیگر نگران پیدا کردن آی دی خود از طرف قربانی نباشید زیرا با فعال کردن این گزینه تمامی بایگانی پیغام های قربانی حذف میشود.

  Send OS Name: ارسال نام کامپیوتر قربانی

  Auto Startup: شروع سرور بصورت خودکار

  Disable RegEdit: غیر فعال کردن خاصیت RegEdit چون تنهایی راهی هست که میتوان این سرور را از سیستم پاک کردن پس حتما این قسمت را تیک بزنید تا RegEdit نتواند بکند.

  Disable MsConfig: غیر فعال کردن خاصیت MsConfig که قربانی میتواند با استفاده از این خاصیت از شروع مجدد سرور بعد از Restart جلوگیری کند ولی اگر شما این خاصیت را هم تیک بزنید دیگر هیچ کاری نمیتواند بکند.

  Melt After Install: این هم یکی از قدرتهای این نسخه از نرم افزار میباشد که با فعال کردن این وقتی قربانی سرور را اجرا کند فایل سرور محو میشود و قربانی هیچ عصری از سرور دیگر نمیبیند.

  FileName after install: تغییر نام سرور یا فایل بعد از نصب بروی سیستم که بصورت دلخواه یکی از آن اسم ها را انتخاب کنید.

Fake Error Message: این قسمت را اگر فعال کنید میتوانید برای سرور خود پیغام خطا بگذارید که اگر قربانی سرور را اجرا کرد آن پیغام را مشاهده کند.

تذکر: اگر با قربانی لج هستید این خاصیت را فعال کنید و در قسمت Message پیغام خود را بنویسید و در اگر خواستید پیغامی که نوشته اید را مشاهده نمایید دکمه Test را بفشارید. اگر میخواهید قربانی متوجه هک شدن خودش نشود این خاصیت را فعال نکنید.

Y!ID: در این قسمت باید آی دی خودتان را در آن کادر وارد کنید تا پسورد بعد از وارد شدن به آی دی تان به آن ارسال شود.

نکته: در این قسمت فقط آی دی را وارد کنید و نباید بهمراه @yahoo.com باشد.

Choose Icon: در این قسمت میتوانید نوع آیکن سرور خود را انتخاب کنید. مثلا JPG Icon که مخصوص عکس میباشد را انتخاب کنید.

Binder: در این قسمت میتوانید فایل به سرور بچسبانید تا وقتی قربانی فایل اجرا کرد آن فایل اجرا شود تا قربانی شک نکند. مثلا میتوانید دکمه ... را در کنار Extract to فشار دهید و یک فایل عکس با فرمت jpg سعی کنید انتخاب کنید و open را بزنید. حالا وقتی قربانی فایل سرور را اجرا کند آن عکس برایش باز میشود و هیچ شکی به فایل که شما برایش ارسال کرده اید نمیکند.

MPS Creator: در این قسمت فایل خود را انتخاب کنید و دکمه Creat MPS را بفشارید تا سروری با آن اسمی که انتخاب کرده اید به کنار آیکن نرم افزار Magic PS بی افتد.

تذکر: اگر موقع فشار دادن کلید Creat MPS با پیغام خطا You must select a file for binder… مواجه شدید پیغام را ok کنید و در قسمت Binder دوباره فایل عکس مورد نظرتان را برای نرم افزار Open کنید و دوباره بروی کلید Creat MPS کلیک کنید تا سرور ایجاد شود.

مهم: فایل سرور را به هیچ عنوان بروی کامپیوتر خود اجرا نکنید.

حالا فقط کافیست تا شما آن فایل را برای کسی که میخواهید پسوردش را بدست آورید ارسال کنید تا بعد از اتصال مجدد به آی دی برای شما بصورت PM ارسال شود.

                     البته لینک دانلود برنامه فیلتر شده و باید از فیلتر شکن استفاده کرد
آخرین مطالب ارسالی